Workshop - výroba shamballa náramků z minerálů a polodrahokamů

1 položka

Shamballa náramek – energetický náramek duševní síly a jednoty

Mým cílem je vám odevzdat dobrou energii, kterou se nabijete a vstřebete také i do kamínků :-). Upleťte si svůj vlastní shamballa náramek, který můžete nosit jako ozdobu, nebo pro dodání osobní síly a podporu v meditaci.

Každý náramek shamballa je jedinečný

Přijďte si vytvořit svůj vlastní energetický a originální shamballa náramek podle svých představ a potřeb pro sebe, nebo jako dárek. Můžete strávit příjemný večer, odpočinout si a udělat si radost.

Shamballa je vlastně mytické království, ve které věří tibetští budhisté. To má být symbolem osvícení, míru a dokonalosti. Mýtus říká, že se toto království nachází hluboko v Asii. Náramek představuje ochranu mudrců z království shamballa a slouží pro dodání naší duševní síly. Každý náramek shamballa je jedinečný. Každá barva, design i styl náramku mají individuální význam. Mnoho lidí nosí tyto krásné náramky jen jako módní doplněk, ale lze bezpečně říci, že je bezpočet lidí, kteří právě chápou jejich hluboký význam a nosí je z duchovních důvodů.

Náramky jsou pleteny ze speciálnich uzlů založených od tzv. macrame, tedy techniky tkaní látky do uzlů. Do shamballa náramků jsou vpleteny kameny, polodrahokamy, nebo shamballa korálky. Dozvíte se též zajímavosti ze světa minerálnich kamenů, které nás zdobí a chrání již od starověku, jejich účinky a harmonický vliv na nás.

S kouskem náramků jsme blíže přírodě a mohou nám ukázat naší správnou cestu.

V ceně kurzu je materiál na jeden shamballa náramek. Každý další náramek +120 kč. K dispozici bude čaj, voda a káva.

TERMÍNY skupinového workshopu:

6. 2. 2019

28. 2. 2019

21. 3. 2019

Obsah workshopů:

- strávíte příjemný a kreativní večer
- dozvíte se více o minerálnich kamenech a poradím vám s tvorbou. Naučím vas základní    uzel macrame
- pestrý výběr minerálů, polodrahokamů, semínek rudraksha, shamballa korálků a       komponentů
- vytvoříte si svůj jedineční a originální shamballa náramek podle svých pocitů a potřeb
- s náramkem blíže k přírodě

Zobrazit:

Přihlášení