Obchodní podmínky

Všeobecné obchodní podmínky

Objednání zboží
Nabízíme Vám nákup přímo z pohodlí Vašeho domova. Objednávat můžete pohodlně pomocí nákupního košíku, e-mailu nebo telefonicky. Objednávka je návrhem kupní smlouvy, kdy samotná kupní smlouva vzniká obdržením Vámi řádně vyplněné objednávky. Podáním objednávky kupující stvrzuje souhlas s těmito obchodními podmínkami. Na e-mail uvedený v objednávce Vám doručíme potvrzení o přijaté objednávce, ve které máte poslední možnost zkontrolovat správnost vyplněných údajů. Pokud je v objednávce z nějakého důvodu chyba, neprodleně nás kontaktujte. Při vyplňování, prosím, uvádějte správné a přesné kontaktní údaje, jsou potřebné pro bezproblémové doručení Vaší objednávky na uvedenou adresu. Prodejce si vyhrazuje právo zákazníka telefonicky kontaktovat pro ověření nebo upřesnění objednávky, pokud např. jde o nějaké chybějící či nepřesné údaje atd.

Zrušení objednávky
Každou objednávku můžete zrušit do 24 hodin od jejího telefonického nebo e-mailového vytvoření.

Platební a dodací podmínky
Zboží je odesíláno cca do 3 pracovních dnů. Zboží je možné uhradit bankovním převodem - platba předem, nebo hotově při osobním odběru. Pokud si vyberete platbu předem, bude Vám zaslána e-mailem faktura k proplacení a po připsání platby na náš účet Vám bude zboží zasláno. Splatnost faktury a zálohy je 14 dní. Pokud do této doby neobdržíme platbu na náš účet, bude objednávka stornována.


Reklamace
Případné reklamace vyřídíme individuální dohodou s Vámi k Vaší spokojenosti. Kupující je povinen zboží po převzetí prohlédnout, aby zjistil případné vady nebo poškození. Případné vady je povinen neprodleně hlásit naší firmě. Za vady vzniklé přepravcem neručíme.

Závěr
Podáním závazné objednávky kupující stvrzuje, že se seznámil s našimi obchodními podmínkami a reklamačním řádem a že s nimi souhlasí.

 

 

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení