O mně

Něco málo o mně

Něco málo o mně

Proč jsem se rozhodla pro logo v obrázku oko s lístky lotosu. Lotos symbolizuje cestu života, harmonii a uzdravení. A věřím že my všichni a každý sám za sebe může svojím odhodláním usilovat a přispět ke zlepšení nejen očí ale i svého života. Naše oči potřebují láskyplnou péči.

Miluji přírodu, kterou ráda jenom tak pozoruji. Již od dětsví mám vztah ke kamínkům, provázejí mě celý život. Jako malá jsem je zbírala a prodávala jako malá prodavačka, anebo je jen tak vyměňovala s kamarádkami. V dětství mě bavilo vyšívat, malovat a tančit.

Po porodu syna jsem si přivoněla a nadchla se pro práci se dřevem a s manželem jsem začali společně vyrábět bižuterii a doplňky ze dřeva. Vyrábím také mozaikové šperky z keramických kamínků a šperky z minerálnich kamenů a polodrahokamů. Naše práce nás baví a chceme, aby to bylo vidět na všem, co vytvoříme.

Zajímám se o alternativní metody zaměřené na péči o zrak, jako například zlepšování zraku přirozenou cestou a oční jóga. To vše mně naplňuje a motivuje. Oční cvičení praktikuji pravidelně a zakomponovala jsem cvičení do běžného života. Můj zrak se zlepšil a rozjasnil. Brýle jsem zahodila ze dne na den. Opakovaně jsem měla záněty jedného oka a suché oči a cvičením jsem se zápalu a suchosti očí zbavila, za co jsem moc vděčná. Moje dcerka se mnou také cvičí pravidelně. Mám absolvované kurzy zlepšování zraku přirozenou cestou vedené Hanou Maslowskou.

Moc ráda objevuji a tvořím, čtu knihy, cvičím jógu, ráda chodím na výlety a trávim čas se svou rodinou.

Kvalifikace:

- kurz šťastný rodič s neurovědami vedený Martinou Mráčkovou. Metoda NLP - Neurolingvistické programování

- kurz psychosomatiky vedený Vojtěchem Lustem

- základy meditace

- semináře vedené Zdeňkou Jordánovou

- filiální terapie, tzv. nedirektivní terapie hrou, vedená Evou Zikmundovou

- kurzy zlepšování zraku přirozenou cestou vedené Hanou Maslowskou

- indická masáž hlavy

- v současnosti absolvuji psychoterapeutický výcvik Life dynamic vedený Lukášem Dastlíkem v centru Elio

Přihlášení