Workshop - po individuální domluvě - Miniaturní domečky a svícen domečky ze dřeva

Workshop - po individuální domluvě - Miniaturní domečky a svícen domečky ze dřeva

Přijďte si vyrobit krásný kouzelný miniaturní domeček podle vašich představ nebo svícen s miniaturními domečky ze dřeva.

590 Kč

Přijďte si vyrobit krásný kouzelný miniaturní domeček podle vašich představ nebo svícen s miniaturními domečky ze dřeva. Inspirovala jsem se domečky z naplaveného dřeva. Jsou to krásné dekorace, které vám zpestří a zpříjemní domov nebo můžete vyrobit dáreček pro blízkou osobu. Na workshopu se zrelaxujete a odpočinete.

Vše bude pro vás připraveno. Různé tvary a rozměry domečků, různé tvary podstavců, barevná škála akrylových barev a potřeby ke tvoření. Nejprve vyberete dřevo a domečky, které se vám líbí. Domečky si nejdříve sestavíme nanečisto a připravíme si všechny miniatúrní doplňky - ploty, vyvěšené prádlo, loďky, kolo, stromečky, vše podle vaší fantazie. Pak vše můžeme pomalovat akrylovými barvami a poslední krok bude lepení domečků a doplňků tavící pistolí. Domečky na fotkách mají rozměry: domek svícen 20x12 cm a výška 17 cm. Domek přímořský 21x10 cm a výška 15 cm. Vezměte si připadně sebou nějakou dekoraci kterou byjste chtěli zpestřit domečky.

V ceně kurzu je materiál na 1 kus miniaturního domečků. Po dohodě vám mohu zabalit sadu dřevěný podstavec a domečky sebou domů +150 kč. K dispozici je čaj, voda a káva. Kurz je určen pro dospělé a děti.

Doba trvání kurzu jsou 2 hodiny. Kurz probíhá od 18:00 - 20:00.

Obsah workshopů:

strávíte příjemný a kreativní večer,
pestrý výběr domečků a podstavců ze dřeva a materiálů,
poradím vám s tvorbou,
odnesete si domů vlastní výrobek,
kurzy probíhají v příjemném prostředí.

 

Těším se na vás!

 

 

Nový komentář

* (Povinné)

Přihlášení